Переваги й особливості просування сайтів в Google


Рубрика публикации: Раскрутка сайтов
Опубликовал:
Дата публикации: Декабрь 5, 2014 в 20:19
Оцените статью:
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (Вы первым оцените данную публикацию)
Loading ... Loading ...

468x60_2

Якщо ви вже маєте сайт і на даному етапі вирішуєте проблему його ефективної розкрути, то для швидкого просування проекту вам не обійтися без популяризації ресурсу в пошукових системах. Розкрутка сайту в пошукових системах дає змогу підняти репутацію фірми, підвищити конкурентні якості компанії та максимально розширити її цільову аудиторію.

Звичайно, охопити всі пошуковики досить складно й, будемо відверті, дорого коштує. Та й, у більшості випадків, в цьому зовсім немає потреби. Згідно статистичних даних, на українському ринку перші позиції впевнено займає пошукова система Google (охоплює біля 70% вітчизняного пошукового ринку), тому якщо вашими регіональними інтересам відповідають такі країни як Україна, Білорусь та, наприклад, Казахстан, слід віддати перевагу саме цій системі. Практика показує, що вихід в топ в «Гуглі» за трафіком не поступається виходу  в топ «Яндекса» по Росії. Професійне просування сайтів в Google пропонують вам спеціалісти TopSeo, чиїми послугами ви можете скористатися, якщо перейдете по ссилці. Саме тут ви зможете отримати на вигідних умовах безпечне просування та комплексну внутрішню оптимізацію веб-ресурса.

Отже, спробуємо розібратися, які ще вигоди несе з собою розкрутка сайта в Google. Перш за все, необхідно відмітити, що цей пошуковик представляє собою найбільшу в світі систему – ним користається величезна кількість людей по всьому світі. Це значить, що, «засвітившись» в «Гуглі», ви станете відомим не лише серед потенційних вітчизняних покупців, а й за кордоном. Ще одним безумовним плюсом цієї пошукової системи є швидкість індексації. Професіонали можуть підтвердити, що Google дуже оперативно реагує на появу нових матеріалів (текстові оновлення відбуваються тут щоденно).

За умови комплексного просування трафік з Google забезпечує стабільний потік відвідувачів, навіть якщо сайт «просів» під час зміни алгоритмів ранжування в «Яндексі». Серед ключових особливостей просування сайту в «Гуглі» можна назвати те, що:

  • ця пошукова система досить приязно ставиться до тематичних і особливо постійних ссилок;
  • на відміну від «Яндекса», «Гугл» віддає перевагу прямим входженням;
  • сайт, що постійно оновлюється та розширюється, має найбільше шансів на скорішу індексацію в системі.

Звичайно, що це далеко не всі нюанси, які слід враховувати в процесі просування веб-ресурсу в Google для того, щоб оптимізація проекту була найбільш якісною, тому, якщо ви не маєте досвіду в цій справі і хочете отримати швидкий гарантований результат, можливо, найкращим варіантом буде звернутися до професіоналів.

Похожие публикации:

Как нарастить тИЦ сайту (блогу)
Реклама ВКонтакте, раскрутка коммерческих групп
По совету Мэтта Каттса ссылки с каталогов статей считать спамом
iPhone и SEO-оптимизация: инструменты для анализа позиций сайта в поисковой выдаче

Написать комментарий

You must be Необходимо авторизоваться, что бы публиковать комментарии.